تسمه پلاستیکی

 

انتقال انواع ظروف فلزی،شیشه ای، استنلس استیل، پلاستیکی به ویژه(PET) – خطوط انجماد و کاربرد بسیار وسیع در نقاله های عمومی با توجه به مزایای خاص خود …

نقاله های تخت زنجیری و یا  نقاله های (TTC) از نقاله های بسیار کاربردی هستندکه جهت جابجایی-لیبل گذاری و یا پرکن در انواع کارخانجات مختلف جهت انتقال محصولاتی مانند بطریهای شیشه ای و پلاستیکی ،فلزی و یا جعبه های مواد غذایی مثل تسمه نقاله ها مورد  استفاده قرار میگیرند.  این نوع از زنجیر های نقاله بیشترین شباهت و عملکرد را با تسمه نقاله های مدولار پلاستیکی دارند. این نوع زنجیر یا تسمه نقاله از جنس پلاستیکی واستیل های مختلف تولید می شود

 

 

تسمه پلاستیکی

سایر محصولات

تسمه های نوار نقاله لاستیکی از دو ترکیب اصلی لاستیک و منجید ساخته شده است. در واقع منجید تار و پود بافته شده بوده و در لایه های میانی تسمه قرار دارد.

تسمه pvc و pu یکی از پر مصرف ترین تسمه هایی می باشد که بهداشتی بوده و با مواد غذایی و دارویی سازگاری دارد.

نقاله مدولار (Modular Conveyor) یک نوع تسمه نقاله است که از قطعات ماژولار یا مدول‌ها بهره می‌برد.

از پرکاربرد ترین نوع تسمه در بازار تسمه های گریپ هستند. تسمه گریپ به دلیل داشتن صطح خاص از سر خوردن مواد در طول مسیر انتقال جلوگیری میکند.

تسمه نقاله در صنایع گوناگون جهت جابه جایی وسایل و قطعات در صنعت استفاده می شود. تسمه نقاله دارای تنوع بالا و ابعاد و ضخامت های مختلف می باشد.