زنجیر الواتوری

زنجیر الواتور فولادی نوعی زنجیر صنعتی می باشد که از آن در انتقال مواد همراه با باکت هایی استفاده می شود از زنجیر الواتور در معادن استفاده بسیار زیادی می شود و دارای شباهت هایی به زنجیر های بار معمولی بوده با این تفاوت که برای داشتن قابلیت اتصال باکت های حمل کننده مواد که در فواصل مشخص بر روی زنجیر الواتوری نصب می شود می بایست دانه های زنجیر دارای ارتفاع بلند تری باشند. در این زنجیر برای بهینه شدن استحکام و طول عمر زنجیر از فولاد مقاوم همراه با عملیات حرارتی استفاده می‌شود تا در برابر سایش مقاوم گردد. زنجیر الواتور معمولا در سیستم‌های انتقال مواد و کانوایری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زنجیر در این شرایط از استانداردهای یکسانی بهره می‌برد. زنجیر الواتور معمولا در رشته‌های ۵ لینکی ، ۷ لینکی و ۹ لینکی تولید می شود. بعضی الواتورها از زنجیر یک تکه استفاده می کنند که استاندارد DIN 22252 برای این الواتورها می باشد. همچنین رشته های زنجیر الواتوری توسط قطعه ای به نام کرپی الواتور به باکت الواتور وصل می شوند.

زنجیر الواتوری

سایر محصولات

زنجیر صنعتی انتقال نیرو یک نوع زنجیر است که برای انتقال نیرو و حرکت بین اجزای مختلف ماشین‌آلات و دستگاه‌ها در صنایع مختلف استفاده می‌شود.

قاشقک بالابر یک نوع ابزار یا تجهیزات صنعتی است که برای بالابردن و جابجایی اشیاء سنگین،پودرهای مختلف  در محیط‌های صنعتی استفاده می‌شود.

انواع تسمه لاستیکی، گریپ، مدولار، پی وی سی و غیره

جهت مشاهده محصولات تسمه سهند کلیک نمایید.

جهت مشاهده خدمات قابل ارائه توسط تسمه سهند کلیک نمایید.