نقاله توری

تسمه نقاله توری:

تسمه نقاله توری یک نوع تسمه نقاله است که مشبک فلزی ساخته شده است. این نوع تسمه نقاله دارای سطح باز و شبکه‌ای از رشته‌های فلزی  متصل به یکدیگر است. توری‌های فلزی معمولاً از جنس‌های مختلفی مانند فولاد ضد زنگ گالوانیزه، فولاد کربنی، استیل های 304 و 316  ساخته می‌شوند.

 

تسمه نقاله توری به دلیل ساختار باز و شبکه‌ای‌اش، مناسب برای کاربردهایی است که نیاز به انتقال مواد با تهویه خوب دارند. به عبارت دیگر، این تسمه‌ها به خاطر ساختار مشبکی‌شان، اجازه تهویه هوا و آب را به بارهای انتقالی می‌دهند. از این تسمه‌ها می‌توان در صنایع مختلفی مانند صنعت مواد غذایی، صنعت شیمیایی، صنعت معدنی، صنعت آب و فاضلاب و سایر کاربردها استفاده کرد.

از مزیت‌های تسمه نقاله توری می‌توان به تهویه خوب، امکان انتقال مواد گرانبها، مقاومت در برابر دما و شرایط محیطی متغیر اشاره کرد. این تسمه‌ها به عنوان یک گزینه مناسب برای انتقال مواد با خصوصیات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

توری تفلونی
توری فلزی استیل

سایر محصولات

تسمه نقاله توری فلزی استیل از اولین و پر مصرف ترین تسمه های نقاله توری فلزی است که به صورت بافتنی ازمفتول های فلزی وگالوانیزه با اندازه ای مختلف تولید میشود.

تسمه نقاله توری پلاستیکی که از توری شبیه به توری‌های فلزی ساخته شده است، اما از مواد پلاستیکی تشکیل شده است.

تسمه‌های نقاله توری تفلونی (PTFE) از جنس پلی‌تترافلوئورواکتیلن ساخته شده‌اند، که به نام تجاری “تفلون” هم شناخته می‌شود.